מיטת שיזוף, בלי לצאת מהבית: כך תמצאו את מיטת השיזוף המושלמת

לפרטים נוספים והצעת מחיר
תוכן עניינים

בגינה, בבריכה הביתית או בכלל במרפסת מי מאיתנו לא ניצל יום קיצי ליציאה אל מחוץ הבית כדי לתפוס קצת צבע. הבילוי הישראלי שנמצא איתנו עוד מימי קום המדינה מהווה קרקע פורייה ליצרני מיטות השיזוף וריהוט גן שמתאים גם לבית הישראלי וגם לבריכות, בתי מלון וכל מקום שבו אפשר לספוג קצת שמש. בדיוק בשביל זה הכנו את המאמר הבא בו נביא לכם את כל מה שצריך לדעת בדרך לרכישת מיטת השיזוף המושלמת.

נעים להכיר מיטות שיזוף

מיטת שיזוף מה הסכנות האקלים הים תיכוני ידוע בשעות השמש הרבות שלו לאורך השנה, מה שגורם לכך שגם בימי החורף הישראלי ניתן למצוא ימים מושלמים לרביצה בשמש. למי שמעוניין להשקיע יותר ממספר דקות בודדות בחוץ היינו ממליצים להשקיע בריהוט גן מתאים.

ואם כבר על ריהוט גן מתאים אנחנו מדברים, בכל הנוגע לשיזוף מציע השוק הישראלי מגוון רחב של כיסאות דמויי מיטה אשר מותאמים לצרכן ולסביבה החיצונית של הבית. מוצרים אלו מיועדים לשיזוף טבעי ולא מלאכותי המבוצע באמצעות מכונה ייעודית או התזת ספריי משזף.

אותם כיסאות דמויי מיטה בנויים בצורה מוארכת המאפשרת מעבר לתנוחת שכיבה המגבירה את חשיפת חלקי הגוף השונים לשמש. בשונה מהם קיימות גם מיטות שיזוף שאינן בנויות בצורת כיסא ומגיעות כמיטת גן רחבה עליה ניתן לשכב.

מאחר ואנו מדברים על שהייה בשמש הישראלית המביאה עמה לחות ושאר הדברים שעשויים להרוס בדים שנמצאים דרך קבע בגינה, מתקני השיזוף החיצוניים הכוללים ריפוד מורכבים מבדים בעלי עמידות כפולה לנוזלים ופגעי השמש.

מבנה מיטת השיזוף ומאפייניה דומה לכל רהיט גן אחר המותאם להצבה בסביבה החיצונית של הבית. לכן משקלן של מיטות השיזוף יהיה קל יחסית בגלל שמדובר ברהיט שמשנה את מיקומו כל הזמן. בנוסף, מיטת השיזוף תהיה עשויה מחומרים עמידים בפני רטיבות ותנאי מזג האוויר ההפכפכים של המזרח התיכון לכן ייעשו לרוב מחומרים חזקים דוגמת אלומיניום וראטן.

למרות זאת, אין זה אומר שלא צריך להגן על מיטות השיזוף ממשקעים או לנקות את המזרון מעת לעת. בסופו של יום המטרה ברכישת ריהוט גן היא שתוכלו להנות ממנו שנים רבות.

 מה מציעים היצרנים וכמה זה יעלה לכם

בשוק קיים כיום מגוון רחב של ריהוט גן המיועד לשיזוף או רביצה בשמש המגיע במחירים, גדלים ומאפיינים שונים. על מנת לקבל מושג כללי ולהבין מה מתאים ולאיזו חצר או גינה, הכנו עבורכם מידע קצר על כל מה שחשוב לדעת בנוגע  לסוגים שונים של מיטות שיזוף וטווח המחירים המומלץ לכל אחד מהם.

לבסיסיים – כיסאות שיזוף ללא מזרן

מכונת שיזוף מחיריםהמבנה הבסיסי, מיועד למי שמעוניין בדגם פשוט לחצר הבית או למרפסת. מדובר במיטות שיזוף מהסוג שנראה לרוב בבריכות ציבוריות או בחוף הים שצורתן היא כשל כיסא מוארך המתכוונן למיטה. החומר ממנו מיוצרים כיסאות שיזוף ללא מזרן יהיו לרוב פלסטיק או מתכת קלה דוגמת אלומניום.

בין הדגמים הקיימים בשוק ניתן למצוא כיסאות העשויים מתכת דוגמת דגם אפריל או נואיבה או כיסאות העשויים פלסטיק איכותי ועמיד דוגמת דגם אטלנטיק. המחירים הנפוצים במרבית אתרי האינטרנט או חנויות היבואנים לדגמים הפשוטים של מיטות השיזוף יהיו לרוב בין 300 ל400 ₪ .  כמובן שניתן למצוא דגמים נוספים או דומים במחירים זולים או יקרים יותר אך הדבר יהיה תלוי לרוב באיכות המוצר, סוג היבואן ומשתנים נוספים העשויים להשפיע על המחיר.

למתפנקים – כורסאות שיזוף עם ריפוד

קבוצת המוצרים השנייה היא של כורסאות שיזוף שגם הן בדומה לדגם הבסיסי יהיו בנויות לרוב ככיסא מוארך המתכוונן למיטה. ההבדל העיקרי בין הקבוצה הזו לראשונה היא בנוחות. בעוד שבדגמים הבסיסיים רביצה לזמן ארוך עשוי לגרום לכאבי גב, חוסר נוחות וסימני שיזוף מביכים של דוגמת הכיסא, במקרה זה מדובר במיטות שיזוף בהן ריפוד מובנה.

המבנה של כורסאות השיזוף דומה יותר לשל מיטת יחיד ולרוב יהיה עשוי עץ או חומר עמיד אחר עליו ריפוד שיהיה חסין מים וניתן להסרה בכדי שיהיה אפשר לנקות אותו. בשוק קיימים היום מגוון דגמים של כורסאות שיזוף בניהן דגם אולה ומיטת שיזוף תוצרת זולה. טווח המחירים הממוצע לכורסאות השיזוף נע בין 600 ₪ ל800 ₪ וניתן למצוא גם במחירים זולים או יקרים מהממוצע.

למתרווחים – מיטות שיזוף מובנות

מיטות שיזוף מובנות לשיזוף מושלםמיטות שיזוף מובנות או בשמן הנפוץ יותר "קונכיות שיזוף" הן רהיט דמוי מיטה זוגית שלרוב אינו ניתן לשינוי צורה אלא מגיע בצורתו המקורית. למרות שמדובר ברהיט גדול מהדגמים הקודמים עדיין יהיה מדובר ברהיט גן העשוי חומרים קלים ועמידים. מיטות כאלו בין אם הן בצורת קונכייה ובין אם בצורת מיטה זוגית יהיו לרוב עשויות מראטן סינטטי או מיטות עם בסיס אלומניום.

סוג זה מותאם בעיקר לגינות גדולות הכוללות בריכה ביתית, בתי מלון או כל מקום עם שטח חיצוני גדול מספיק בשביל מוצר דמוי מיטה זוגית. דוגמאות למוצרים כאלו ניתן למצוא בין היתר בחברת אספן או חברות נוספות המגיעות במגוון סוגים, צבעים וגדלים. מחירן של קונכיות ומיטות שיזוף מובנות יקר משמעותית מן הסוגים הקודמים ומחירן הממוצע נע בין 3,500 ל4,000 ₪ .

העיקר הנוחות

שיזוף אחיד עם מיטת שיזוףכשמדברים על מיטות שיזוף חשוב לקחת מספר משתנים בחשבון לפני שבחורים את האחת. מעבר להתאמת הרהיט לסביבת הבית החיצונית או לגודל הגינה, חשוב לשים לב גם לצורך שלשמו אתם רוכשים את מיטת השיזוף ולא רביצה בשמש היא לא הסיבה היחידה שבגללה אנשים משקיעים מאות ואלפי שקלים בריהוט גן המותאם להנאה מן השמש.

לפני שאתם נוסעים לחנות או מזמינים מהאינטרנט חשוב לבדוק מה הן המידות הרצויות לרהיט שכזה, לא הייתם רוצים לרכוש מוצר גדול או קטן מידי שלא תהנו ממנו. בנוסף, בגלל העלות הגבוהה חשוב לוודא שהמוצר מגיע עם אחריות מהיצרן על פגמים מובנים או בלאי מהיר מידי. כמובן שלכל מוצר בלאי משלו ואין חנות שתסכים לקבל בחזרה מיטת שיזוף בת עשור, אולם במידה ולאחר שבוע אתם מזהים פגמים במוצר, חשוב לוודא שיש אחריות מטעם האתר או יצרן המיטה.

מעבר לאחריות, חשוב לקרוא גם ביקורות שהרבה פעמים מעידות על איכותה של מיטת השיזוף. מעבר לכך, ניתן להיכנס לאתר הרשמי של יצרנית מיטת השיזוף כדי להבין טוב יותר את מאפייני המוצר. בנוסף, ניתן לערוך השוואת מחירים וזה על מנת להבטיח שלא רק שתקבלו את המוצר האיכותי ביותר אלא שמחירו יהיה המשתלם ביותר עבורכם.

לסיום, נגיד שהדבר החשוב ביותר ברכישת רהיט מכל סוג הוא שיענה על הדרישות שלכם. בסופו של יום המטרה העיקרית בקנייה של כל דבר, מעבר לצורך באותו מוצר (או הרצון תלוי את מי שואלים) הוא שהדבר ישמש אתכם לשנים רבות ותוכלו להנות ממנו לאורך זמן רב. לכן, כאשר תפתחו את האינטרנט או תיסעו לחנות הרהיטים הקרובה לאזור מגורכם תזכרו תמיד שהדבר הכי חשוב הוא למצוא את מה שיענה על כמה שיותר דרישות, במחיר המשתלם ביותר ובאיכות שתשמש אתכם לשנים רבות.

מיטת שיזוף למרפסת
מיטת שיזוף למרפסת – כל מה שצריך לדעת

דמיינו לעצמכם להתחמם תחת השמש הישראלית החמה, להרגיש את הליטוף העדין של הבריזה, והכל תוך כדי הנאה מהנוחות של המרפסת שלכם. עם מיטת שיזוף וקרם שיזוף, אתה יכול להפוך את המרפסת שלך לנווה מדבר אישי, שבו אתה יכול להירגע, להירגע ולהשיג את הזוהר המושלם מנשק שמש.

שיזוף עצמי
שיזוף עצמי – המדריך המלא

שיזוף הוא דרך פופולרית להשיג מראה מנשק שמש, אך חשיפה ממושכת לשמש עלולה להזיק לעור שלך. למרבה המזל, יש אלטרנטיבה בטוחה יותר – שיזוף עצמי. עם המוצרים והטכניקות הנכונות, אתה יכול להשיג זוהר ברונזה טבעי ללא סיכון של נזקי שמש. במדריך שלב אחר שלב זה, נלווה אותך בתהליך של השגת שיזוף יפה באמצעות מקלחת שיזוף.

שיזוף בהריון – כל מה צריך לדעת

במהלך ההריון, נשים רבות מודאגות מהמראה החיצוני שלהן ורוצות להיראות במיטבן. אחת הדרכים להשיג גוון זוהר היא באמצעות שיזוף. עם זאת, שיזוף בהריון יכול להיות מסוכן. במדריך זה, נחקור דרכים בטוחות להשתזף במהלך ההריון, כולל מיטות שיזוף, מקלחות שיזוף ומכוני שיזוף.

איך להשיג שיזוף מושלם עם מקלחון שיזוף

אם אתם מחפשים דרך מהירה וקלה להשיג זוהר מנשק שמש מבלי לחשוף את עצמכם לקרני UV מזיקות, מקלחון שיזוף עשוי להיות בדיוק מה שאתם צריכים. מכונות אלו נועדו לרסס ערפל עדין של תמיסת שיזוף עצמי על העור שלך