נשות עסקים בסיביר מצאו את הדרך להיות שזופות גם בחורף

לפרטים נוספים והצעת מחיר
תוכן עניינים

מקלחון שיזוף

אם בימים עברו, סמל היופי של המעמד הגבוה היה עור צחור כשלג, היום זה ברור שאידאל היופי לגמרי השתנה. בימים שלפני הקורונה, סמל הסטטוס של החיים הטובים היה עור שחום שכולו חוויות מחופשה מפנקת בקאריביים. למי שאין כסף או יכולת לטוס בגלל המגפה שמסרבת לעזוב אותנו, מוזמן לאמץ את השיטה של נשות עסקים ברוסיה שמצליחות לשמור על שיזוף מעורר קנאה גם בימי החורף המושלגים.

מקלחון שיזוף – אידאל היופי שהוא בעצם מנגנון הגנה 

מי מאיתנו לא מצאה את עצמה לפחות פעם בשנה פורסת מגבת על חוף הים, נשכבת ונותנת לשמש לצרוב אותה כאילו הייתה סטייק? כולנו. מה שרובנו לא יודעות זה שהפעולה היזומה הזו והרדיפה אחר התוצאות שלה היא לא יותר מאשר מנגנון הגנה של הגוף.

מקלחון שיזוף – אז איך זה עובד?

השמש שמעניקה לנו ויטמין D ועושה את כולנו שמחים יותר, פולטת גם קרני אולטרה-סגול הנקראות גם קרני UV. למרות היתרונות בקרינה הזו והצבע מעורר הקנאה שגורמת לכל אחת ואחת מאיתנו, היא גם מאוד מסוכנת. כמה מסוכנת? טוב ששאלתן. חשיפה לא מבוקרת לקרינה הזו יכולה לעלות לכם בכוויות, שלפוחיות, התייבשויות ובמקרה הממש גרוע – מחלות עור וסרטן. עכשיו וודאי אתן שואלות את עצמכן מה הסיבה שבשנייה שנפתחת עונת הרחצה, נחיל בנות מגיע לים ונותן לקרניים האלו להשפיע על גופן.

ובכן, מלבד תכשירי ההגנה השונים והנחיות לשתייה מרובה ושהייה בצל, הגוף שלנו פיתח מנגנון הגנה ייחודי באמצעותו ממזער את הנזקים שיכולים להתרחש כתוצאה מהקרינה. כאשר אנחנו נחשפות לשמש וקרניה חודרים את שכבת העור העליונה, נוצר פיגמנט שגורם לעור שלנו להתכהות, או כשמו בעגה המקצועית "מלנין". כאשר מופרש המלנין הוא גורם לעורנו להתכהות ולהיות עמיד יותר לכוויות שמש ושלפוחיות. אולם עמיד אין פירושו חסין. עדיין נדרשת הקפדה על אמצעי הגנה כדי להימנע מנזקים אסתטיים ועוריים. לעיתים מנגנון ההגנה הוא מולד ולכן במדינות חמות בהן קרני השמש חזקות פי כמה מאלו שבמדינתנו הקטנה, הגוון של מרבית האוכלוסייה יהיה כהה מהמוכר לנו.

המנגנון המולד עובד גם הפוך ובמדינות קרות בהן אין צורך מהתגוננות מן השמש, סביר להניח שהאוכלוסייה המקומית תהא בעלת גוון עור בהיר יותר.

ואם אישה ממדינה בהירה רוצה להיות שזופה? התשובה מקלחון שיזוף!

מקלחוני שיזוף המומלציםכמו שסיפרנו בהתחלה, אידאל היופי עבר גלגולים ותהפוכות שונות בדרך להפוך למה שהוא היום. כפי שסיפרנו גם, עם התעצמות הגלובליזציה והפופולריות של יעדים טרופיים גרמו לאימוץ האידאל השזוף. אולם האידאל שהתרחב גם לאזורים הקרים של העולם תסכל נשים שלא בורכו במדינה שטופת שמש. בדיוק לשם כך הומצאה המצאה גאונית המחקה את קרני השמש באמצעות נורות מבלי להזדקק לשמש.

ההמצאה או בשמה הנפוץ מקלחון שיזוף, היא מכשיר דמוי תא מקלחת עומד המורכב מעשרות נורות המופעלות בעוצמה משתנה. אותן נורות פולטות קרינת UV המעודדת את ייצור המלנין בגוף וגורמת לעור לשנות את צבעו. הבשורה הפחות משמחת היא שנכון להיום מדובר במכשיר שמותר להפעיל רק במכון מקצועי ועל ידי איש צוות מיומן אשר יודע להתאים את עוצמת הטיפול לגוון העור.

דבר נוסף שכדאי לדעת הוא שמדובר בטיפול ממוקד ועוצמתי. למרות התאמת עוצמת הקרינה לגוף המטופל עדיין מדובר בקרינה קרובה ועוצמתית. לכן בניגוד לשיזוף בשמש שיכול לקחת שעות ארוכות, טיפול במקלחון שיזוף לוקח בין כמה דקות בודדות ל12 דקות במקסימום. העלויות גם הן תלויות בטיב ובתדירות בה מבקשת המטופלת להיכנס למקלחון. בהקשר לכך, נגיד שלכל מכון שיזוף המחירים שלו ובטרם תגיעי לטיפול הגדירי לעצמך את מסגרתו והתוצאות אליהן את שואפת. במידה ואת יודעת שאת מעוניינת להיכנס לקשר מחייב עם מקלחון השיזוף הקרוב לאזור מגורייך, רכשי מנוי חודשי או כרטיסיה. רק לפני חשוב לזכור שחלה הגבלה על תדירות הטיפולים זאת מהסיבה שחשוב לנו לזכור שמדובר במנגנון ההגנה של העור שלנו ואם נפעיל אותו יותר מידי, הוא יתעייף והמערכת החיסונית של העור שלנו תיחלש עד כדי נזקים בריאותיים.

לכן, אם תשאלו אותנו אם החלטתן להפסיק לחכות לשמש וללכת למכון השיזוף הקרוב, חשוב שתדעו לפני שמדובר בפתרון אבל לא כזה שיכול להפוך לחלק משגרת היום יום שלכן כמו אכילה או ספורט. מדובר בסופו של יום בהליך קוסמטי שכמו כל שאר ההליכים מומלץ ורצוי לעבור אותו רק אצל איש מקצוע.

כך לא תהפכי לתאונת אופנה

מקלחוני שיזוף מחיריםאיש חכם פעם אמר שמעט זה המון, אנחנו לא ממליצים לך להיכנס למספר שניות למקלחון בשביל שיזוף בלתי נראה. מה שאנחנו כן ממליצים היא כמו בכל דבר אחר בחיים – לא להגזים עם השיזוף. כשאנחנו מדברים על להגזים עם השיזוף אנחנו מתכוונים לכל אותם קורבנות של מכוני השיזוף שנראים בלונדיניים וכתומים בהתאמה (אנחנו יודעים שיש לך את התמונה בראש).

כדי לא לעשות זאת תתחילי מללכת רק למכון מקצועי, כזה שקודם כל ירצה שתצאי מרוצה ורק אחר כך יחשוב כמה כסף זה יכניס לו לקופה. שלא תביני לא נכון, כל בעל עסק רוצה להתפרנס, אבל מי שיחפש להוציא ממך כסף וכמה שיותר, ימליץ לך לעבור טיפולי שיזוף גם כשאת לא צריכה. מלבד פגיעה במערכת החיסונית של העור, צפויה לך גם תוצאה מנפצת מראות שאיתה החדשות הרעות – זה הולך ללוות אותך כמה שבועות עד להחלפת השכבה העליונה של העור ודהיית השיזוף.

עוד דבר שחשוב לזכר הוא שכמו בכל טיפול קוסמטי אחר, גם כאן ישנן הנחיות טיפוליות שלא משנה מה חברה של דודה שהיא רופאה אמרה לך – אסור בשום פנים ואופן להפר אותן. כשאנחנו מדברים על הנחיות כאלו, אנחנו מתכוונת בעיקר למיגון העיניים והאזורים הרגישים. נכון, אף אחד מאיתנו לא רוצה להראות כמו דביבון עם עיגולים לבנים סביב העיניים. אבל אנחנו יכולים להבטיח שכולנו רוצות לראות, ההשפעה של הקרינה על העור העדין של העפעפיים והעיניים עלול להיות קשה מנשוא ולגרום גם לנזקי עור וגם לנזקים בריאותיים בלתי הפיכים לעיניים.

עוד טיפ שחשוב לדעת הוא שהעור שלנו צריך להיות מוכן לספיגה של קרני השמש, לכן ההמלצה שלנו היא לדאוג לעור לח ונקי בטרם יתחיל הטיפול. בנוסף, רצוי לא להשתמש בדאורדורנט, הרכיבים הפעילים בו שלעיתים מכילים גם אלומניום ואלכוהול שגורמים לכוויות באזור השחי ולמרות שלא חווינו כזה מעולם, זאת לא נשמעת כמו חוויה שהיינו ממליצים לנסות.

אם חזרתם הביתה לאחר הטיפול המשזף היינו ממליצים לכם לראות סדרה, לקרוא ספר, אולי לדאוג לבשל ארוחת ערב מבעוד מועד. מה שלא היינו ממליצים הוא להתקלח. בגלל רגישות העור לאחר הטיפול (בכל זאת קרינה שמש בעוצמה גבוהה), ההמלצה של מיטב המומחים בתחום היא להמתין עם מקלחת לפחות 5 שעות מסיום הטיפול. הסיבה לכך לרוב הוא החשש מכוויות ותסמינים אחרים שעלולים לצוץ במגע של העור עם מים חמים.

אנחנו מניחים שאם אתן קוראות את המאמר הזה, סביר להניח שאתן לא נשות עסקים מסיביר ועדיין גם בחורף הישראלי – מגיע לכן גוון שזוף.

טיפולי פנים לאחר שיזוף

בין אם אתם גברים או נשים, כמו רבים אחרים גם אתם נהנים להתמסר לטיפולים שיציעו לכם עור שזוף יותר. בין אם אתם משתזפים תוך כדי חשיפה לשמש, שכיבה במיטת שיזוף או שיזוף בהתזה, חשוב שתטפלו היטב בעור הפנים שלכם.

העצמת נשים: ויאגרה לנשים זמינה באופן דיסקרטי ללא מרשם

כשזה מגיע לבריאות מינית, השיחה נסבה באופן מסורתי סביב גברים. עם זאת, הזמנים משתנים, ונשים דורשות בצדק תשומת לב שווה ופתרונות לרווחתן המינית. כאן נכנסת לתמונה ויאגרה לנשים – אפשרות דיסקרטית ונגישה שיכולה לעזור לנשים לשפר את החשק המיני ואת הסיפוק המיני שלהן.

איפור לעור בהיר

לפעמים לוקח זמן עד שמוצאים את האיפור המתאים ביותר לעור הפנים. כאשר מדובר על עור בהיר, יש צורך להתאים את המייק אפ לגוון העור בעונות

לקחת את השיזוף שלך בתרסיס לשלב הבא: מדריך לחיזוק התפקוד המיני

השיזוף בהתזה יכול לעשות פלאים להערכה העצמית שלך, אבל האם ידעת שזה גם יכול לשפר את התפקוד המיני שלך? נכון, מחקר הראה ששיזוף בהתזה קבוע יכול לעזור להגביר את הדחף המיני שלך ולשפר את החוויה המינית הכוללת שלך. במדריך זה, נדון ביתרונות של שיזוף בהתזה על תפקוד מיני וכיצד תוכל לקחת את השיזוף שלך בהתזה לשלב הבא.