מה ההבדל בין מתיחת בטן לשאיבת שומן?

לפרטים נוספים והצעת מחיר
תוכן עניינים

ההבדל בין מתיחת בטן לשאיבת שומן הוא שהראשונה מסירה עודפי עור ושומן ואילו השנייה מסירה עודפי שומן.

מתיחת בטן היא הליך כירורגי שמסיר עודפי עור ושומן מהבטן התחתונה ומקו המותניים. ההליך יכול להתבצע גם על הבטן העליונה, הירך או הירך העליונה.

שאיבת שומן היא הליך כירורגי שמסיר שומן על ידי שאיבתו החוצה דרך חתכים קטנים בגוף. שאיבת שומן משמשת לרוב להסרת שומן מאזורים כמו ירכיים, ירכיים ובטן.

מתיחת בטן נעשית בדרך כלל על מטופלים שירדו כמות משמעותית של משקל או שיש להם עור רפוי עקב הריון. שאיבת שומן מבוצעת בדרך כלל בחולים שיש להם כיסי שומן מקומיים שהם רוצים להסיר מאזור אחד בגופם כמו הבטן או הירכיים.

מתיחת בטן היא הליך כירורגי שמסיר את העור מהבטן ומהדק את השרירים כך שהבטן שטוחה יותר. שאיבת שומן מסירה שומן מחלקים שונים בגוף.

מתיחת בטן מסירה עודפי עור ושומן מהבטן, בעוד שאיבת שומן יכולה לשמש להסרת שומן מכל חלק בגופך. מתיחת בטן גם מהדקת את שרירי הבטן, בעוד לשאיבת שומן אין השפעה זו.

כיצד מתבצעת שאיבת שומן בבטן?

שאיבת שומן בטן היא הליך כירורגי המסיר שומן מהבטן. הוא מבוצע על מנת לשפר את מראה הבטן ולהקטין את גודל תאי השומן באותו אזור. ההליך יכול להתבצע על מטופלים הסובלים מהשמנת יתר או עם עודף שומן בטני, אך ניתן להשתמש בו גם למטרות קוסמטיות.

המנתח יבצע חתך בנקודה ממש מתחת לטבור ואז יכניס צינור לחתך זה כדי לשאוב החוצה תאי שומן. המנתח ישתמש במכשירים כדי לשבור את כל כיסי השומן הנותרים ולאחר מכן להסיר אותם עם שאיבה או מכשיר ואקום.

שאיבת שומן בטן היא הליך כירורגי שמסיר עודפי שומן מהבטן. הליך זה מבוצע בדרך כלל על חולים הסובלים מהשמנת יתר או שיש להם אזורי שומן מקומיים בבטן.

ההליך מתחיל בשכיבה של המטופל ומונח בהרדמה כללית. לאחר מכן, נעשה חתך באזור הבטן כדי לאפשר גישה לתאי השומן שיש להסיר. לאחר מכן, המנתח מחדיר מכשיר דמוי צינור הנקרא צינורית לתוך החתך הזה ושואב החוצה את תאי השומן דרכו. לאחר טיפול בכל האזורים הרצויים, החתכים נסגרים באמצעות תפרים או סיכות וניתן למרוח חבישות.

שאיבת שומן בטן היא הליך כירורגי המסיר שומן מהבטן, הירכיים והירכיים. ניתן להשיג זאת על ידי שאיבת השומן או על ידי חיתוך שלו.

המנתח יבצע חתך באזור הבטן ולאחר מכן יכניס צינור לרקמת השומן. הצינור שואב את השומן דרך פתח קטן בעור שלך. המנתח עשוי גם להשתמש בשאיבת שומן כדי להסיר אזורי שומן אחרים כגון הישבן, הירכיים או הירכיים.

לסיכום

ישנם הבדלים בין שאיבת שומן למתיחת בטן, למידע מורחב אודות ההבדלים ומה נכון עבור כל מקרה, מומלץ לבקר באתר iFlat ולקבל מידע מורחב אודות ההבדלים. 

טיפולי פנים לאחר שיזוף

בין אם אתם גברים או נשים, כמו רבים אחרים גם אתם נהנים להתמסר לטיפולים שיציעו לכם עור שזוף יותר. בין אם אתם משתזפים תוך כדי חשיפה לשמש, שכיבה במיטת שיזוף או שיזוף בהתזה, חשוב שתטפלו היטב בעור הפנים שלכם.

העצמת נשים: ויאגרה לנשים זמינה באופן דיסקרטי ללא מרשם

כשזה מגיע לבריאות מינית, השיחה נסבה באופן מסורתי סביב גברים. עם זאת, הזמנים משתנים, ונשים דורשות בצדק תשומת לב שווה ופתרונות לרווחתן המינית. כאן נכנסת לתמונה ויאגרה לנשים – אפשרות דיסקרטית ונגישה שיכולה לעזור לנשים לשפר את החשק המיני ואת הסיפוק המיני שלהן.

איפור לעור בהיר

לפעמים לוקח זמן עד שמוצאים את האיפור המתאים ביותר לעור הפנים. כאשר מדובר על עור בהיר, יש צורך להתאים את המייק אפ לגוון העור בעונות

לקחת את השיזוף שלך בתרסיס לשלב הבא: מדריך לחיזוק התפקוד המיני

השיזוף בהתזה יכול לעשות פלאים להערכה העצמית שלך, אבל האם ידעת שזה גם יכול לשפר את התפקוד המיני שלך? נכון, מחקר הראה ששיזוף בהתזה קבוע יכול לעזור להגביר את הדחף המיני שלך ולשפר את החוויה המינית הכוללת שלך. במדריך זה, נדון ביתרונות של שיזוף בהתזה על תפקוד מיני וכיצד תוכל לקחת את השיזוף שלך בהתזה לשלב הבא.