טיפים ליוצר התוכן המתחיל באתר Only fans

לפרטים נוספים והצעת מחיר
תוכן עניינים

הגעתם למסקנה כי אתם רוצים להרוויח כסף על התוכן שאתם יוצרים? אתר אונלי פאנס הוא ככל הנראה האתר האידיאלי שבו תוכלו להרוויח על מה שאתם עושים. אין סיבה שתעבדו קשה, אך מצד שני לא תתוגמלו על מה שאתם עושים. מהסיבה הזאת יוצרי תוכן רבים מעבירים את הפעילות שלהם לאתר Only fans. מדובר על אתר שבו כל מי שרוצה לצפות בתוכן יידרש לרכוש מנוי טרם הציפייה. אך לפני שאתם מתחילים לעלות תוכן לאתר, הינה כמה טיפים שיסייעו לכם. אף אחת לא צריכה לעשות חשפנות כדי לעלות את כמות הציפיות לעמוד שלה. זה שיש באתר חשפניות וחשפנים, זה לא אומר כי רק הם יכולים להצליח.

 

הביאו ערך מוסף לעמוד שלכם

כדי למשוך את הגולשים לעמוד יהיה עליכם להביא אתכם ערך מוסף מכל מיני פלטפורמות אחרות. אם הגולשים ידעו שאתם מביאים אתכם משהו אחר, אין סיבה שהם לא ירכשו מנוי לערוץ שלכם. יש גולשים שמוכנים לשלם כמה עשרות שקלים כל חודש בידיעה שהם מקבלים בתמורה משהו. מה שאתם צריכים לעשות זה לוודא שהערוץ שפתחתם עומד בדרישה הזאת. מדובר על דרישה יחסית בסיסית, אך היא קריטית מאוד להצלחה. ישנם כאלה שחושבים כי פורנו יספק את הגולשים שנכנסים לאתר. המציאות מלמדת כי חלק גדול מהגולשים נכנס לאתר Only fans מסיבות אחרות לגמרי.

קרדיט תמונה: adam oscar

תדרשו סכומים הגיוניים

מעוניינים להגדיל את כמות הנרשמים לערוץ שלכם? תזכרו כי בסוף כל מי שיידרש לשלם על הציפייה ירצה לשלם סכום הגיוני ביחס לתמורה. מה שאומר שאתם צריכים להפעיל שיקול דעת כאשר אתם בוחרים את הסכום. תנסו לחשוב איזה סכום יהיה הגיוני לדרוש מהגולשים שבאים לצרוך את התוכן. אתר אונלי פאנס מאפשר לכם לקבוע את הסכום שאותו תרצו לקבל מהגולשים שעושים מנוי. כך שאם תדרשו סכום גבוה מידיי בהשוואה לאחרים זה עלול למנוע מגולשים להצטרף. קחו זאת בחשבון לפני שאתם עושים בחירה לכאן או לכאן. הרי האינטרס שלכם יהיה לנסות להגדיל בצורה משמעותית את כמות הגולשים שמבצעים רכישה.

 

ההתחלה היא תמיד קשה

המחשבה כי תפתחו עמוד אונלי פאנס ומיד לאחר מכן תתחילו להרוויח בענק היא מחשבה שגויה. יוצרי תוכן רבים מצאו את עצמם במצב שבו הם התקשו לשחזר את ההצלחה מאתרים אחרים. אך זה לא אמור למנוע מכם לעשות את מה שאתם הכי אוהבים לעשות – וזה ליצור תוכן. תבינו כי ההתחלה היא תמיד קשה, וזה לא באמת משנה מה אתם עושים. אחרי שתצלחו את השלב הראשוני תוכלו לראות איך אתם עולים על הגל על כל המשתמע מכך. גם אם לא הצלחתם כמו שחשבתם, לפחות אתם ניסיתם להגיע למקום הרצוי. עם זאת תדעו כי אין סיבה שלא תצליחו כל עוד התוכן מעניין ושונה מכל השאר. 

קרדיט תמונה: Gidon Elrom

 

לאונליפאנס של לידיה

לאינסטגרם של לידיה

לאונליפאנס של ג'סיקה

לאינסטגרם של ג'סיקה

טיפולי פנים לאחר שיזוף

בין אם אתם גברים או נשים, כמו רבים אחרים גם אתם נהנים להתמסר לטיפולים שיציעו לכם עור שזוף יותר. בין אם אתם משתזפים תוך כדי חשיפה לשמש, שכיבה במיטת שיזוף או שיזוף בהתזה, חשוב שתטפלו היטב בעור הפנים שלכם.

העצמת נשים: ויאגרה לנשים זמינה באופן דיסקרטי ללא מרשם

כשזה מגיע לבריאות מינית, השיחה נסבה באופן מסורתי סביב גברים. עם זאת, הזמנים משתנים, ונשים דורשות בצדק תשומת לב שווה ופתרונות לרווחתן המינית. כאן נכנסת לתמונה ויאגרה לנשים – אפשרות דיסקרטית ונגישה שיכולה לעזור לנשים לשפר את החשק המיני ואת הסיפוק המיני שלהן.

איפור לעור בהיר

לפעמים לוקח זמן עד שמוצאים את האיפור המתאים ביותר לעור הפנים. כאשר מדובר על עור בהיר, יש צורך להתאים את המייק אפ לגוון העור בעונות

לקחת את השיזוף שלך בתרסיס לשלב הבא: מדריך לחיזוק התפקוד המיני

השיזוף בהתזה יכול לעשות פלאים להערכה העצמית שלך, אבל האם ידעת שזה גם יכול לשפר את התפקוד המיני שלך? נכון, מחקר הראה ששיזוף בהתזה קבוע יכול לעזור להגביר את הדחף המיני שלך ולשפר את החוויה המינית הכוללת שלך. במדריך זה, נדון ביתרונות של שיזוף בהתזה על תפקוד מיני וכיצד תוכל לקחת את השיזוף שלך בהתזה לשלב הבא.